Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Podziękowanie

Podziękowanie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

2 lipca 2018

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 składam serdeczne podziękowania GRONU PEDAGOGICZNEMU, PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI, UCZNIOM, RODZICOM za solidną pracę i zaangażowanie.

            Nauczycielom dziękuję za przekazywanie wiedzy, rozwijanie zdolności i umiejętności uczniów oraz rozbudzanie pasji poznawania i tworzenia. Dziękuję Państwu za wytrwałość i kreatywność w realizowaniu przeróżnych zadań,  za serce i zaangażowanie w pracy dla dobra dzieci. Doceniając Państwa codzienny trud życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i osiągnięć wychowanków oraz by okres wypoczynku wakacyjnego był czasem spokoju i regeneracji sił.

            Rodzicom dziękuję za wszelkie działania podejmowane na rzecz naszej placówki, za bezinteresowną pomoc i życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu możliwa była realizacja naszych planów i zamierzeń.

            Uczniom gratuluję wyników w nauce, twórczych pomysłów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Życzę Państwu ciekawych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one pełne wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń, czasem efektywnego wypoczynku, regeneracją sił wyzwalających zapał do pracy w nowym roku szkolnym.

Halina Smogorzewska-Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-07-02
Data publikacji:2018-07-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Szymańska
Liczba odwiedzin:199