Wakacje to czas odpoczynku i zabawy, ale nie możemy zapominać o bezpieczeństwie! Właśnie dlatego zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie, podczas którego przypomnieliśmy sobie najważniejsze zasady, jak bezpiecznie spędzić letni czas.
Mieliśmy przyjemność gościć funkcjonariuszy policji:
- Aneta Przybysz
- Dominik Piątek
- Daniel Żurawiński
Dziękujemy za niezwykle cenne porady! Funkcjonariusze opowiedzieli nam m.in. o:
- zasadach bezpiecznego poruszania się na drogach,
- tym, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą,
- jak reagować w sytuacjach zagrożenia,
- podstawowych zasadach ograniczonego zaufania wobec nieznajomych.
Wiedza zdobyta podczas tego spotkania z pewnością pomoże nam spędzić wakacje beztrosko, ale przede wszystkim – bezpiecznie. Pamiętajcie: bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Jeszcze raz dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas i cenne wskazówki.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!





