Nasza trzecia klasa właśnie zakończyła wyjątkowy etap w ramach międzynarodowego projektu "Latający Plecak Życzliwości"!
Przez ostatnie dni w naszych salach panowała niezwykła atmosfera skupienia i kreatywności. Zmieniliśmy zwykłe kamienie w kolorowe „nośniki dobra”. Każdy z nich został ozdobiony pozytywnym słowem, inspirującym symbolem lub barwnym wzorem, który ma wywoływać uśmiech na twarzach wszystkich osób odwiedzających naszą szkołę.
Kamienie zostały już umieszczone na terenie naszej szkoły – możecie je spotkać w różnych zakamarkach: przy wejściu czy na palcu zabaw. To nasze małe podziękowanie za wspólnie spędzony czas i przypomnienie, że życzliwość jest wokół nas, wystarczy tylko po nią sięgnąć!
Mamy nadzieję, że nasze "kamienie życzliwości" będą umilać Wam każdy dzień. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jeśli uda Wam się je odnaleźć!





