Mamy TO! Sukces w konkursie kulinarnym "Wielkanoc w Golądkowie"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

24 marca 2024

W miniony piątek 22 marca uczniowie: Magdalena Swojak, Wiktoria Sujkowska i Filip Fal pod opieką p. Wiolety Kamer reprezentowali Naszą szkołę podczas XII Regionalnego Konkursu Kulinarnego "Wielkanoc w Golądkowie".

Brawurowa "Pieczona noga z kaczki po staropolsku z ziemniaczkami w towarzystwie wiosennej sałatki" okazałam się strzałem w 10! Dodatkowym elementem popisowego dania były jajka faszerowane, a tulipany na talerzu oczarowały Jury. Nasi wspaniali kucharze zwyciężyli w konkursie pokonując 7 drużyn.

Poziom prezentowanego dania, sposób podania oraz różnorodne techniki użyte podczas jego przygotowywania, oczarowały nie tylko szefa kuchni hotelu Nosselia, ale również pozostałych członków Jury.

To nie pierwszy sukces Naszej szkoły w tym konkursie. W ubiegłym roku również byliśmy na podium zdobywając II miejsce. Tegoroczny sukces w jubileuszowej edycji konkursu ze względu na 100-lecie powstania szkoły w Golądkowie cieszy jeszcze bardziej.

Mamy to!!! Zwyciężyliśmy!!! Niech żyje tradycja!

Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów! Być może któryś z naszych reprezentantów zawita w mury szkoły gastronomicznej we wrześniu.

Zachęcamy do obejrzenia szerszej fotorelacji:

https://www.facebook.com/share/p/SSsgMm18wK5pXyyx/

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-03-24
Data publikacji:2024-03-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Szymańska
Liczba odwiedzin:98